افزایش ظرفیت تولید پی وی سی در آمریکا و اروپا

دوشنبه 20 آبان ماه دور دوم انتخابات اتحادیه پلاستیک تهران
نوامبر 9, 2019
قیمت پایه محصولات پتروشیمی منتهی به روز یکشنبه (19 الی 26 آبان 98)
نوامبر 10, 2019

افزایش ظرفیت تولید پی وی سی در آمریکا و اروپا

شرکت پتروشیمی وستلیک کمیکال برنامه دارد طرح های توسعه ای تولید پلی وینیل کلراید یا پی وی سی (PVC) خود در ایالات متحده و آلمان را تا پایان سال جاری میلادی مورد بهره برداری قرار دهد.

بر اساس اعلام یکی از مقامامت اجرایی شرکت پتروشیمی وستلیک کمیکال (Westlake Chemical)، این شرکت برنامه دارد طرح های توسعه ای تولید پلی وینیل کلراید یا پی وی سی (PVC) خود در سه مجتمع واقع در لوئیزیانا ایالات متحده و آلمان را تا پایان سال جاری میلادی مورد بهره برداری قرار دهد.

جف هالی، معاون رئیس و خزانه دار وستلیک کمیکال، می گوید: قرار است در سه ماهه چهارم امسال بالغ بر 750 میلیون پوند ظرفیت جدید تولید پی وی سی در مدار تولید قرار گیرد. ظرفیت تازه افزوده شده با ارتقاء و رفع مشکلات سایت های یادشده در منطقه گلف کوست ایالات متحده واقع در گیزمر (Geismar) ایالت لوئیزیانا و همچنین اروپا بدست آمده است.

افزایش حجم تولید اخیر در تاسیسات وستلیک واقع در گیزمر لوئزیانا، بورگ هاوزن و گندورف (Gendorf) آلمان، در مجموع سالانه 340 هزار و 195 تن ظرفیت تازه تولید پی وی سی و 90 هزار و 718 تن ظرفیت جدید تولید مونومر وینیل کلراید (vinyl chloride monomer) را به ظرفیت کل این شرکت می افزاید.

وستلیک کمیکال جزئیات سهم هر یک از سه مجتمع از افزایش ظرفیت جدید را منتشر نکرده است. اما منابع آگاه از عملیات این شرکت می گویند که تاسیسات گیزمر بیشترین سهم را از ظرفیت های تازه ایجاد شده به خود اختصاص می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *