ایوب بنوی مدیر پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست : پیش ثبت نام بیش از 600 شرکت در نمایشگاه

فردا ١٠ آذر اولين روز نمايشگاه پلاستيك استانبول
نوامبر 30, 2021
کالایی که مشابه آن در داخل تولید می‌شود، نباید به کشور وارد شود
دسامبر 29, 2021

ایوب بنوی مدیر پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست : پیش ثبت نام بیش از 600 شرکت در نمایشگاه

مدیر پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از پیش ثبت نام، چیزی بالغ بر 600 مشارکت کننده داخلی برای حضور در پانزدهمین دوره این نمایشگاه خبر داد و گفت: نحوه ثبت نام قطعی و جانمایی به زودی اطلاع رسانی می شود.

ایوب بنوی مدیر پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، پس از برگزاری جلسه سیاست گذاری پانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست که با حضور نمایندگان انجمن ها و تشکل ها برگزار شد با تاکید بر محوریت و مدیریت شرکت ملی صنایع پتروشیمی در برگزاری نمایشگاه ایران پلاست اظهارکرد: تاکنون استقبال خوبی از این رویداد مهم نمایشگاهی در مرحله پیش ثبت نام شده است و هفته آینده نحوه ثبت نام قطعی و جانمایی غرفه اعلام می شود.

بنوی با تاکید بر همکاری انجمن ها، تشکل ها و فعالان صنایع پایین دستی پتروشیمی در فرآیند سیاست گذاری نمایشگاه ایران پلاست، تصریح کرد: هماهنگی های لازم با سازمان ها و نهادهای ذیربط در حال انجام است و با اطلاع رسانی هدفمند به دنبال تبیین دستاوردهای صنعت پلاستیک ، پلیمر و صنایع وابسته  در بالادست و پایین دست هستیم.

بنوی افزود: دعوت از شرکت ها، تجار و هیئت های خارجی در حال انجام است و انتظار می رود که با توجه به کاهش شیوع کرونا در کشور و واکسیناسیون سراسری امسال تقاضاها برای حضور و یا بازدید از سوی نمایندگان کشورهای مختلف افزایش یابد.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از18 تا 21 بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.

علاقمندان می توانند، با مراجعه به صفحه رسمی نمایشگاه ایران پلاست (www.iranplast) نسبت به کسب اطلاعات و یا فرایند ثبت نام اقدام نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *