تولید بلندگو از پلاستیک های غیرقابل بازیافت

سران کشورها وسیاستمداران جهان چقدر حقوق می‌گیرند؟
مارس 9, 2019
ممنوعیت واردات پسماندهای پلاستیکی به هند
مارس 9, 2019

تولید بلندگو از پلاستیک های غیرقابل بازیافت

محققان روشی برای تولید محصولی جدید از پلاستیک های غیرقابل بازیافت ابداع کرده اند.

به گزارش ایرانیان پلاست و به نقل از خبرگزاری مهر ، در حالی که برخی از انواع پلاستیک به شکلی نسبتا ساده بازیافت می شوند، برخی دیگر برای سال های متمادی در طبیعت باقی مانده و به هیچ وجه تغییر شکل نمی دهند.

یک شرکت انگلیسی به نام گومی از این پلاستیک های غیرقابل بازیافت برای تولید بلندگوهای بی سیم قابل حمل استفاده کرده که امکانات قابل قبولی دارند.

این بلندگوی های بلوتوث از استحکام کافی نیز برخوردار هستند و در هر یک از آنها از مواد پلاستیکی که معادل با ۱۰۰ کیسه پلاستیکی است استفاده شده است. این کیسه ابتدا گرم شده و ذوب می شوند. سپس برای فشرده سازی و قالب گیری آنها به منظور تهیه بلندگوی بی سیم استفاده می شود.

تولید این بلندگوها بر اساس سفارشات مشتریان و به شکل شخصی سازی شده نیز ممکن است. ابعاد هر یک از این بلندگوها ۱۳۸ در ۲۷۰ در ۸۰ میلیمتر بوده و با فناوری بلوتوث ۴ نیز سازگاری دارند. با هر بار شارژ باتری می توان از این بلندگوها به مدت ۱۸ ساعت استفاده کرد.

باتری ۲۰ هزار میلی آمپری، پرت های USB-C، USB و پرت شارژ سریع USB ۳.۰ از جمله دیگر امکانات این بلندگو است. قیمت این محصول که از ماه نوامبر آینده به بازار می آید ۲۶۰ دلار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *